Související zápasy

Prague Tigers
418_20240217_075757.jpg

Muži budou v Čakovicích skládat reparát. Nyní chtějí doma vyhrát

Sobota bude patřit v Čakovicích Prague Tigers. Ještě před tím, než se večer představí ženy, si odbudou pořádání také muži. Poslední třetinu sezony odstartují rovněž duelem s Panthers Praha, i když rezervním družstvem a následně s posledním záložním celkem Kobylis. Zejména v tomto střetnutí chtějí naplno bodovat.

Když se muži v Čakovicích představili v říjnu poprvé, odnesli si ze hřiště největší porážku v sezoně a následně prohru v derby, kdy marně dotahovali ztrátu proti Black Angels. Nyní chtějí na domácí půdě ideálně bodovat a zapsat do tabulky co největší počet bodů. „Do turnaje jdeme s tím, že chceme podat určitě lepší výkon než na podzimním pořádání v Čakovicích,“ hlásí trenér Vladimír Jambor.

Muži ale budou mít na úvod těžkého soupeře. Do cesty se jim postaví třetí Panthers, s nimiž byli, jako obvykle, do poslední chvíle ve hře o body. Nakonec ale prohráli 5:7. Následně odpoledne přijde důležitý duel v boji o záchranu. Na programu dne bude klání s posledními Kobylisy a v tomto utkání se bude hrát “o šest bodů“. „Do zápasů jdeme s tím, že chceme být těžšími soupeři než v dosavadním průběhu sezony a zrovna tento chceme zvládnout výkonem i výsledkem na světelné tabuli,“ podotýká Jambor.

Muži na domácí půdě vyběhnou poprvé mezi mantinely v 10:30 a následně celý program uzavřou zápasem v 16:30.