Související zápasy

Prague Tigers
419_20240220_164752.jpg

Muži doma stoprocentní. V Čakovicích získali důležitých šest bodů

Muži se podruhé v sezoně představili doma a tentokrát mohli odcházet ze hřiště nad míru spokojení. Zvládli oba dva domácí zápasy a ve spodních patrech tabulky si připsali důležitých šest bodů. Stále však musí máknout, protože o víkendu zabrali i soupeři pod nimi. V závěru sezony tak bude ještě o co bojovat.

Pravděpodobně klíčový turnaj směrem k lepším zítřkům sehráli muži v domácím prostředí v Čakovicích. Na vlastní půdě měli jedinečnou možnost odrazit se k pozitivnějším výsledkům a nabídnutou šanci využili nejlépe, jak mohli.

V úvodním utkání s Kobylisy splnili roli favorita a od začátku měli zápas pod kontrolou. K vítězství jim pomohly i dvě využité přesilovky a poslední celek tabulky nakonec porazily 6:3. Druhé utkání se záložním družstvem Panthers už bylo mnohem vyrovnanější. K vidění byla spíš taktická bitva s menším počtem střel na obou stranách. Tigers museli v závěru přežít oslabení, nicméně těsné vedení 3:2 uhájili a mohli slavit první šestibodový víkend v sezoně.

„Nešly nám moc nohy a postrádali jsme kvalitu na holi. Paradoxně máme první šestibodový turnaj, který jsme potřebovali jako sůl. Velké poděkování fanouškům za podporu. Je to pro nás čest a zároveň velký závazek. Vážíme si podpory a výher,“ uvedl trenér Vladimír Jambor.