Související zápasy

Prague Tigers
74_20240206_131234.png
314_20230318_112127.jpg

Muži mají mečbol. Ženy vyzvou ve čtvrtfinále Vinohrady

Možnost udělat první krok k záchraně mají muži Prague Tigers o tomto víkendu v Turnově. V sérii play-down vedou 3:2 na zápasy a na půdě soupeře budou disponovat mečbolem. Od nuly pak zahájí další kolo play-off. Ve čtvrtfinále vyzvou Vinohrady, začínat budou na domácí půdě.

Důležitý pátou bitvu ukončit, nyní mohou celou válku ukončit. Muži vyráží směr Turnov, a pokud uspějí na jeho půdě, tak budou moci dál pomýšlet, že se dokáží udržet v Národní lize. K tomu je ale potřeba porazit severočeského soupeře i počtvrté. Hraje se ale na jeho půdě a poslední krok bývá nejtěžší.

„Do příštího zápasu jdeme určitě ukončit sérii. Tím jsem si jistý. Soupeř musí, my ne, ale to neznamená, že nebudeme hladoví. Do utkání jdeme s mečbolem a tím pádem máme určitou výhodu a když na ně vlítneme, tak oni ho nezvládnou a věřím, že v Turnově bude skóre vysoké,“ hlásí Thomas Heřmanský.

Vyřazovací boje v podání žen mají rychlejší spád a tak po postupu nad Novým Strašecím vyzvou nyní Tygřice Vinohrady a očekávají se napjatější duely. „Očekávám vyrovnané souboj, bojovného ducha obou týmu, vzájemnou podporu a aby příběh pokračoval dál,“ říká Irena Křížková. V základní části vyhrál každý z týmů na půdě soupeře. I proto je ve hře varianta, že se rozhodne až v posledním třetím duelu. „Vinohrady jsou favorité série, mají zkušenější hráčky. My můžeme jenom překvapit,“ podotýká trenér Vít Gattnar.