Související zápasy

Prague Tigers

Muži přetlačili Dobříš, následně dostali cennou lekci od lídra

Konec sezony se pomalu, ale jistě blíží také mužům, kteří absolvovali předposlední zápasy v regionální lize. Stejně jako v předchozích hracích dnech, tak i nyní odešli s poloviční úspěšností, když na poslední chvíli vybojovali tři body nad Dobříší. Následně se postavili proti lídrovi a rezervě superligových Bohemians, od které dostali vysokou školu florbalu.

Už tradičně bývají zápasy mužů hodně vyrovnané a často v nich rozhodují poslední vteřiny utkání. Stejně tomu tak bylo i v duelu s Dobříší. Tentokrát ale se šťastným koncem pro Prague Tigers, když se sedm vteřin před závěrečnou sirénou trefil přesně k tyči Slavomír Trepera a dokonal tak parádní představení, když v zápase zaznamenal čtyři branky.

„Spokojenost se třemi body a zvládnutou koncovkou v prvním zápase, kdy jsme si utkání zbytečně zkomplikovali,“ uvedl trenér Vladimír Jambor. Jeho svěřenci vstoupili do duelu se Sokoly špatně, ale ještě v průběhu první třetiny otočili skóre na svou stranu a po druhé přestávce měli dokonce dvoubrankový náskok, než o něj v závěru přišli. Pak přišla zmiňovaná chvíle Trepery.

Druhé utkání už bylo mnohem náročnější. Rezerva Bohemians prošpikovaná bývalými hráči ze superligy ukázala svou kvalitu. Mladí Tigers s ní ale po dvacet minut drželi krok, když dokázali smazat třígólové manko. Následně se ale ukázaly zkušenosti na straně soupeře a zelenobílí si došli pro vysoké vítězství 10:4. „Vysoká škola florbalu. Nabrané zkušenosti zúročí kluci v budoucnu,“ podotkl Jambor. Jeho svěřenci se před závěrečnými duely sezony nachází na osmém místě se ziskem 29 bodů.