Související zápasy

Prague Tigers
361_20231007_195922.jpg

Muži se otrkali, podcenění Kobylis a Kolína však nehrozí

Úspěšné září mají za sebou. Vstup do regionální ligy nad očekávání by muži Prague Tigers rádi potvrdili i v říjnu. V Praze na Bublině se postaví tentokrát rezervě Kobylis a Kolínu. Obě mužstva měla výrazně horší začátek sezony než svěřenci Vladimíra Jambora, i tak ale kouč hlásí, že rozhodně k žádnému podcenění nedojde, i když jsou v roli mírného favorita.

„Už jsme se otrkali,“ hlásí kouč mužů před dalšími dvěma duely. Muži mají za sebou vskutku těžký start, který je prověřil v mnoha směrech, k tomu zisk osmi bodů a průběžné páté místo je více než uspokojivý start. „Spokojený jsem zatím nad očekávání. Nevěděl jsem, co od družstva očekávat a doufám, že se posuneme dál,“ přiznává Jambor.

Po těžkém startu s rezervami Traverzy a Tatranu, k tomu duel s Futurem, by nyní měla přijít utkání, která by pro muže nemusela být zas až tak hektická. „Jsme ve fázi, kdy nechceme a nemůžeme kohokoliv podcenit. Jak je kádr mladý, sbírá zkušenosti, tak jdeme zápas od zápasu s tím, že se chceme učit, což bude trvat celou sezonu. Chceme být lepší v těch věcech, které se učíme,“ podotýká kouč mužů.

Kolín je zatím se dvěma body po třech zápasech na desátém místě, Kobylisy jsou dokonce bez bodu až za ním. Při pohledu na tabulku by tak měli být Prague Tigers mírným favoritem v obou utkáních a nyní by už rádi byli stoprocentní. Jambor ví, co povede k plnému bodovému zisku. „Zodpovědný týmový výkon a aspekty hry, které chceme aplikovat v zápasech – rychlý dynamický a atraktivní florbal,“ uzavírá trenér mužského celku. První duel jeho svěřenců startuje v neděli od 13:30.