Související zápasy

Prague Tigers

Muži v důležitém zápase porazili Kolín. V tabulce přeskočili Future

Po měsíční pauze se mezi florbalové mantinely vrátili muži. Dlouhá odmlka se na nich zřejmě projevila a v prvním utkání prohráli s Neratovicemi 4:6. Další duel se soupeřem ze spodu tabulky ale zvládli a předposlední Kolín porazili 5:3. V tabulce se navíc dostali před Future, který prochází velkou herní krizí.

Úvodní střetnutí s Neratovicemi ovlivnila velká nedisciplinovanost na obou stranách. Už v první třetině padly osobní tresty pro Beneše a Wojnara, který v minulosti oblékal tygří dres. Nakonec se s ní lépe poprali hosté, kteří dokázali v dramatické bitvě odskočit na začátku závěrečného dějství na rozdíl dvou branek a náskok si udrželi až do konce.

Duel s Kolínem už byl v jejich podání mnohem lepší. Outsider se sice dostal do vedení, avšak Tigers si ho ještě do konce první třetiny vzali a už ho nepustili. Klíčové branky vstřelili Jiřička a Schovánek. Pitbulové byli rázem na kolenou. Jejich mírné povstání přišlo pozdě a svěřenci Vladimíra Jambora připsali další důležité tři body. V tabulce se navíc posunuli na osmé místo před trápící se Future. Čtyři zápasy před koncem sezony mají navíc možnost se posunout před rezervu Tatranu, která je rovněž v krizi či záložní družstvo Black Angels.

„První zápas jsme nezvládli v hlavě. Výborná reakce týmu před druhým utkáním, kdy se hráči srovnali a podali koncentrovaný výkon po celou dobu. Jsem rád, že organizace hry nám funguje. Do příště se musíme zlepšit technicky a vše bude fajn,“ řekl trenér Vladimír Jambor.

Další dva zápasy sehrají muži týden po Velikonocích, kdy se na Vinohradech utkají s Dobříší a vyzvou rezervu Bohemians.