369_20231024_182731.jpg

Muži vyšli poprvé naprázdno. Stalo se tak doma v Čakovicích

Poprvé v sezoně odcházeli z haly bez žádného bodového zisku. Muži prohráli v regionální lize obě utkání na domácí půdě v Čakovicích, když nejprve schytali debakl od rezervy Bohemians a následně prohráli i v derby s odvěkým rivalem z Black Angels.

„Do domácího turnaje jsme určitě s tím, že chceme bodovat,“ podotkl trenér Vladimír Jambor. I on ale v průběhu pořádání v Čakovicích věděl, že tentokrát byli jeho svěřenci k jakémukoliv zisku hodně vzdáleni. S rezervou Bohemians, kde nastupuje řada bývalých superligových hráčů, zaspali první poločas a soupeř ji pak potvrdil i v závěrečném dějství. Nakonec z toho byl krutý výsledek 1:8.

„Co se týká zápasu s Bohemians, tak se jednalo o nejtěžší prověrku, kterou jsme zatím měli. Myslím si, že pro hráče to byla dobrá škola florbalu. Doufám a věřím v to, abychom takových utkání odehráli co nejvíc, protože ty nás posouvají k tomu, abychom se učili správným návykům,“ poznamenal Jambor. Mladí Tygři se zmohli akorát na snížení při dvojnásobné přesilovce v závěru první třetiny.

„I tak jim chci ještě jednou poděkovat, jak k utkání přistoupili, protože soupeři nedali nic zadarmo. Na úroveň regionální ligy se hrál nadstandardní zápas v tempu,“ řekl kouč mužů. Toho mnohem víc mrzela porážka s rezervou Black Angels. Tigers stejně jako v duelu s Bohemians zaspali úvod zápasu, a i když ke konci usilovně dotahovali, tak se nakonec přiblížili rivalovi na rozdíl jedné branky. „Jednoznačně mě mrzí víc druhá prohra z důvodu, jak jsme do toho utkání vstoupili,“ poznamenal Jambor.

Dvě prohry a nulový bodový zisk znamení, že Tygři museli nuceně opustit třetí místo a propadli se až na sedmou pozici.