56_20230523_180343.png
224_20220908_133931.png

Mužské Áčko před sezonou hlásí změnu na lavičce! Týmu se ujme kouč Lukáš Janů

Dlouhé hledání s úspěšným koncem. Tigers získávají nového kouče, kterým se stane bývalý hráč superligových Fbš Bohemians Lukáš Janů. Osmatřicetiletý lodivod, který naposledy působil v týmu Florbal Kobylisy, se s vedení Tigers domluvil na spolupráci.

Jelikož se celá dohoda upekla v posledním týdnu léta nemá Janů jednoduchou pozici, čeká ho ostrý start. Hned po podpisu smlouvy se však pustil do práce a vedl svůj první trénink s týmem. 

“Od angažmá v Tigers si slibuji práci s perspektivním a mladým týmem, který se bude chtít zlepšovat a bavit florbalem. Vzhledem k tomu, že jsme nováček a i vzhledem k výrazné obměněně ligy by měl být cílem pro tuto sezonu postup do play-off. Za krátkou dobu, kterou jsem zatím u týmu strávil jsem v týmu viděl hodně talentu a chuti vyhrávat,” hlásí novopečený kouč. 

Mužstvo tak bylo bez hlavního trenéra většinu letní přípravy, během tohoto období zastával pozici dočasného kouče Tomáš Večeřa. 

“Jsme velice rádi, že se nám povedlo s Lukášem domluvit na spolupráci. Získáváme v něm kouče, který má mnohaleté zkušenosti jak s florbalem na té nejvyšší top úrovni, tak i v Národní lize. Zároveň doufáme, že tyto zkušenosti zúročí a pomůže našemu týmu ke klidnému postupu do play-off. Od Lukáše si také slibujeme navázání na práci předchozích trenérů a pomoc s dalším rozvojem mladých hráčů v kádru, Lukáši vítej v Tigers,” řekl na adresu nového kouče generální manažer klubu Vladimír Jambor. 

Nový trenér tak započne svojí misi již v neděli 11.9. od 18:00, kdy Tigers otevřou novou sezonu domácím duelem s Benešovem.