Související zápasy

Prague Tigers
49_20230402_125200.png
332_20230420_151309.jpg

Povedená rozlučka mladších žáků, vybojovali vyšší koš

Vzhledem k víkendovému Superfinále se mezi florbalovými mantinely předvedlo celkově málo týmu. Prague Tigers vyslali na domácí půdě v Čakovicích do bojů mladší žáky, ačkoliv pořádali konkurenční Black Angels. Na závěrečném turnaji sezony se povedla parádní tečka v podobě celkového triumfu a posunu o patro výš. 

Mladší žáci předváděli pěknou hru. Dařila se jim poměrně obrana a v útoku dávali rovněž pěkné góly po kombinacích, odskocích. Také se u nich objevil velký posun v hledání si nebezpečného prostoru. Podařilo se nasázet dost branek Boleslavi, Butchisu, v super zápase porazit pořádající Black Angels a na závěr remizovat s Falconem v nejlepším utkání turnaje, jehož nakonec v konečném zúčtování předstihli o skóre.

„Myslím, že se za poslední dobu povedlo kluky zvednout v nastavení. Jdou zápas vyhrát. Poměrně rychle do hry přicházely prvky, které jsme trénovali a chceme je ve hře mít – hra v pohybu, do kolma, odskoky. V posledním zápase jsme byli florbalovější, kluci odcházeli ze zápasu s remízou nespokojení,“ uvedl trenér Roman Janeba. Mladší žáci tak po nepovedené první polovině sezony zakončili ligový ročník parádně a s druhou půlkou mohou být nadmíru spokojeni.