261_20221205_170209.png

Představujeme Vám nového partnera - USN

Florbalový klub Prague Tigers spojil síly s jednou z nejúspěšnějších značek potravinových doplňků současnosti – USN (Ultimate Sports Nutrition)! V českém florbalovém prostředí se tak poprvé představí značka USN přes zastoupení v ČR, která spolupracuje s celou řadou vynikajících vrcholových sportovců.

V Prague Tigers děláme florbal jinak. Doslova! Důkazem jest i spojení se značkou USN z hlavního města Jihoafrické republiky Pretorie. „Vybrali jsme si ji z toho důvodu, že věříme v dosažení výsledků skrz poctivou a kvalitní práci,“ vysvětluje důvody spojení generální manažer klubu Vladimír Jambor.

USN je globální značka s obratem přesahujícím 70 milionů dolarů jedním z lídrů na trhu s doplňky stravy, s výrobními kapacitami v USA, Velké Británii, Indii a Austrálii. USN vyznává filozofii neustálé inovace. Přistoupit na kompromisy a spokojit se s průměrnou kvalitou, znamená nikdy nevytvořit nic úžasného. Pohání ji jasná vize, a to vytvářet ty nejlepší produkty pro aktivní a zdravý životní styl na světě. #INNOVATEORDIE

Při vývoji nových výrobků pracuje nejen s předními světovými výzkumnými centry, ale s celou řadou vynikajících vrcholových sportovců. USN je špičkovou značkou, jejíž výrobky rozhodně stojí za to vyzkoušet.

„Nabídnutí suplementů světové úrovně v té nejvyšší kvalitě našim členům, které jim budou nápomocny k lepším sportovním výkonům a šťastnějšímu životu je jednou z našich priorit,“ uvádí Jambor.

Členové Prague Tigers se tak mohou těšit na 30% slevu na nákup veškerého sortimentu z nabídky USN. Více informací se dozvíte v členské sekci v dokumentech -> USN.