375_20231102_173743.png

Spolupráce Tigers a Florbalexpert pokračuje, prodloužena o další 3 roky!

Prague Tigers a Florbalexpert. Spojení našeho oddílu s předním dodavatelem prémiových značek Unihoc, ZONEFLOORBALL a sportovní výbavy bude pokračovat! Klubu se podařilo zajistit si další tři roky vzájemné spolupráce s jedním z nejvýraznějších partnerů, kterého najdete i na tygřích dresech.

“Po třech letech vzájemné spolupráce jsme s radostí prodloužili naše partnerství s firmou Florbalexpert, která se zvládá perfektně postarat o potřeby našich členů. Kooperace s Florbalexpertem pro nás znamená utužení vztahů s jedním z našich dlouholetých ceněných partnerů. Staronovou spolupráci mohou okamžitě využít i členové oddílu pro které je připravený manuál k uplatnění slevy, který naleznou v členské sekci v části dokumenty. Znovu budou moci využít i slevu na nákup přímo na prodejně.” říká generální manažer Prague Tigers Vladimír Jambor k uzavřenému partnerství.

„S klubem Prague Tigers spolupracujeme dlouhodobě, proto jsme velmi rádi, že naše spolupráce pokračuje i nadále. Strategií značky Unihoc je poskytnout svým partnerům produkty v široké škále možností, zajistit jim profesionální servis na nejvyšší úrovni a podporovat sport jako takový. Všem členům klubu proto poskytujeme výhodné podmínky nejen na florbalovou značku, ale i další sportovní produkty, které najdou v našem obchodě Florbalexpert,” doplňuje Petr Harapát, výkonný ředitel společnosti SPINFLO, která značku Unihoc v ČR zastupuje.

V Tigers znovu dokazujeme, že děláme florbal srdcem, a proto jsme věrní Florbalexpertu, který disponuje nejširší nabídkou špičkových produktů předních značek Unihoc a ZONEFLOORBALL, zároveň zde naleznete kvalitní obuv nebo zdravotní potřeby od firmy McDavid.