415_20240213_165703.png

Tigers mají nového partnera, uzavřeli spolupráci se společností Kurýr Praha

Vaše zásilka se právě doručuje! Asi takovým způsobem by se mohl představit nejnovější partner Prague Tigers, firma Kurýr Praha. Jedná se o stále rostoucí společnost, která operuje v Praze a České republice, a využívá mezinárodní partnery, aby zvládla zajistit službu i v zahraničí.

V péči našeho nového partnera je přes 250 stálých a spokojených zákazníků. Spojení dvou na první pohled velmi odlišných subjektů představuje kombinaci týmového ducha a efektivní logistiky, která přinese výhody oběma stranám.

„Těší mě, že se nám podařilo zajistit pro klub dalšího silného partnera. Ukazuje nám to, že cesta, kterou jsme se vydali je správná a partneři na ni slyší. Nová spolupráce s firmou Kurýr Praha nám jistě přinese mnoho benefitů, je to spojení dvou odlišných světů ale doufáme, že se budeme vzájemně doplňovat a naše nově vzniklé partnerství bude vzkvétat,“ říká GM Tigers Vladimír Jambor.

Tigers tak v roce 2024 získávají už druhého strategického partnera, který se tak přidává do portfolia subjektů, které klub podporují na cestě za splněním našich nastavených cílů.