Související zápasy

Prague Tigers
250_20221029_133032.jpg

Tigers přivítají Týn a Soběslav. Nic jiného než plný počet neberou

Roli velkých favoritek budou o víkendových duelech 1. ligy žen plnit hráčky Prague Tigers. Do Nehvizdy totiž přijede dvojice jihočeských týmů z Týna nad Vltavou a Soběslavi, kteří se nachází na sedmém respektive posledním třináctém místě. Povinnost velí získat šest bodů, avšak může přijít ale. Hlavně nepodcenit oba soupeře a také jak si domácí poradí s absencí několika hráček.

Prodloužený sváteční víkend bude v Nehvizdech ve znamení florbalu. Ženy Prague Tigers v souboji na dálku o první místo svedou další dvě bitvy. V domácím prostředí přivítají nejprve Týn nad Vltavou a o den později poslední Soběslav. Pohled na tabulku a čísla hovoří jasně dvakrát vyhrát a nadále zůstat na stoprocentní úspěšnosti.

„Se vší pokorou k soupeřům nic jiného než plný počet bodů na konci víkendu nebereme,“ řekl jeden z trenérů Tigers Vladimír Jambor. Týn se sice oproti loňsku zvedl a nyní se pohybuje v klidném středu tabulky, avšak z vrchních příček tabulky potkal pouze v prvním kole Black Angels, od kterých dostal desítku. Nyní přijede do Nehvizd se sérii čtyř výher v řadě. Naposledy přetlačil Spartu po nájezdech.

Vzhledem k postavení v tabulce, tak bude podle Jambora největší komplikací v nadcházejících svou zápasech větší počet hráček, které jsou mimo hru. „Na druhou stranu máme dost široký a kvalitní kádr, abychom utkání zvládli. Těším se, jak se v některých nových rolích holky ukážou,“ dodal kouč žen. Jak si jeho svěřenkyně povedou a bude se jim dařit se můžete přesvědčit sami. V sobotu se hraje od 18 hodin, o den později je start utkání naplánován na 17. hodinu.

Program víkendu

Sobota 29. října
1.liga žen – 8. kolo
18:00 Prague Tigers – Týn nad Vltavou

Neděle 30. října
1.liga žen – 9. kolo
17:00 Prague Tigers - Soběslav