Související zápasy

Prague Tigers
74_20240206_131234.png
404_20240123_134232.jpg

Závěrečná stíhačka přinesla mužům bod. Sami ale chtěli víc

Už pět zápasů za sebou odešli ze hřiště poraženi. Muži Prague Tigers vstoupili do druhé poloviny sezony dalšími dvěma porážkami. Úctyhodná stíhací jízda ve druhém duelu s rezervou Black Angels jim vynesla bod za prohru 7:8 po nájezdech. Už před tím podlehli záložnímu družstvu Vinohrad 1:3.

Klíčovým faktorem, proč si muži z Dobříše odvezli jen bod bylo podle Balda Gregora neproměňování gólových šancí do prázdné branky. Muži sice předvedli další vyrovnané partie v sezoně. V obou případech se ale znovu radovali soupeři. V duelu s Vinohrady dlouho drželi fotbalový náskok 1:0, avšak jejich sok třemi trefami v posledních pěti minutách otočili skóre na svou stranu.

Druhý zápas proti rezervě Black Angels byl naopak plný branek. Rivalovi vyšla parádně první polovina utkání, kdy odskočil do vedení 6:1 a zdálo se, že náskok kontroluje. V závěrečném dějství ale svěřenci Vladimíra Jambora předvedli parádní stíhací jízdu, za kterou si vysloužili alespoň bod. „Smazání ztráty ze 3:7 na 7:7 bylo vysloveně to, že jsme se nepoložili v hlavách, ale pokračovali jsme a hráli jsme naší hru,“ pochvaloval si Gregor.

Už pošesté musely v případě Tigers rozhodovat nájezdy. V tomto ohledu jsou rekordmany v rámci regionální ligy. Domů si ale odváží pouze bod a stále zůstávají na desátém místě tabulky. „Je to málo. Na to, co jsme schopní a jak jsme byli připravení, je to málo. Jsme mladý kádr, což se projevuje v tom, jak řešíme situace. Je tam nějaká nerozhodnost, či zbrklost při řešení brejkových příležitostí dva proti jednomu či tří proti dvěma. Kluci se ale zlepšují. Jsem na ně jen a jen hrdý a doufám, že v tom budeme pokračovat. “ mínil Gregor.