Související zápasy

Prague Tigers

Ženy doma naplno bodovaly. Doma přehrály Ústí i Českou Lípu

Mohou si oddychnout. V domácím prostředí se jim podařilo splnil roli favoritek a připsat si šest bodů za výhry 11:6 nad Ústím nad Labem respektive 7:3 proti České Lípě. Ženy Prague Tigers tak nadále udržují kontakt se špičkou 1. ligy a jsou ve hře o elitní čtyřku. Návrat v A-týmu zaznamenala Pavlína Nejedlá, která hned třikrát zamířila přesně a stala se i USN hráčkou utkání.

Po výjezdu na jih Čech a dohrávce s Vinohrady čekalo tentokrát na ženy severočeské duo. Ústí opět zlobilo, jak v Nehvizdech umí, Tygřice ale dokázaly vždy zabrat a zlomit odpor soupeře. V posledních deseti minutách definitivně odskočily a zvítězily 11:6. „V sobotu to bylo super. Nastřílely jsme krásných jedenáct gólů a byla jsem tady jako omylem a v podstatě na hostování z B-týmu. Ráda jsem si s holkami zahrála a myslím si, že jim to jde,“ usmívala se Pavlína Nejedlá, která se v áčku objevila po téměř dvou letech.

Oproti tomu s Českou Lípou se na úvodní gól utkání čekalo na konec první třetiny. Outsider stejně jako den před tím proti Black Angels předvedl sympatický výkon. Na domácí straně rozhodly zkušenosti a také návrat elitního útočného tria. Navíc se dvakrát trefila opět i Nejedlá. „To je dobrý pozdní vstup do sezony, i když jsme v polovině. S holkami se mi hraje vždy skvěle. Jsou šikovné. Vědí, co a jak. Stačí se na ně koukat a učit se,“ culila se autorka dvou branek.

Lípa se ke konci utkání částečně vrátila do zápasu, když snížila na rozdíl dvou gólů. Její naděje ale hned uhasily trefy Horákové a Šusterové a ženy si po téměř třech měsících mohly z víkendu odnést plný počet bodů. „Výkony holek sleduji a už bylo načase získat šest bodů,“ řekla Nejedlá. Trenér Vít Gattnar se ale snažil krotit euforii. „Bylo to v hodně laxní verzi, v první třetině jsme si docela koledovali. Nakonec jsme utkání zvládli, ale hitparáda to nebyla,“ uvedl kouč žen.