Kontaktní osoby

Roman Janeba

Šéftrenér mužské složky

Tigers Camp

Letní soustředění je jedním ze středobodů přípravy v letních měsících. Pro nás to není jen o množství florbalových tréninků. Zakládáme si na všesportovní zábavě. Proto se vždy ve vybraných lokalitách nachází několik sportovišť, jako například beachvolejbal nebo fotbalgolf. O zábavu tak nikdy není nouze.

21_20230212_124515.jpg

S dětmi v průběhu jednoho týdne pracujeme na rozvoji dalších dovedností, které jsou důležité ve sportovním prostředí, ale i v běžném životě. Bavíme se o tématech, jako je zdravá výživa, vyrovnání se s nervozitou nebo hrajeme hry, při kterých klademe důraz na vzájemnou podporu a spolupráci.

Co by to bylo za soustředění, když bychom se nevydali na výlet. Mladší mládež, která cestuje do Rumburku, se třeba může vydat objevit krásy Českého Švýcarska, což nám pomáhá budovat respekt k přírodě. Starší mládež pojede do nového prostředí ve Světlé nad Sázavou, kde se nachází moderní sportovní hala s veškerým zázemím.

Jedná se o jednu z nejdůležitějších akcí, na které vznikají tygří přátelství nejen mezi vrstevníky, ale napříč kategoriemi. Ačkoli chceme přivítat co nejvíce účastníků tak ubytování bohužel není nafukovací. Proto se přihlašte co nejdříve! Více informací najdete v členské sekci v e-přihlášky.

Tigers Camp Rumburk (od 6 let - ročník 2009) 29.7. až 4.8.2023

Tigers Camp Světlá nad Sázavou (ročníky 2008 a starší) 12.8. až 18.8. 2023