Kontaktní osoby

Roman Janeba

Šéftrenér mužské složky

Tigers Camp

Letní soustředění je jedním ze středobodů přípravy v letních měsících. Pro nás to není jen o množství florbalových tréninků. Zakládáme si na všesportovní zábavě. Proto se vždy ve vybraných lokalitách nachází několik sportovišť, jako například beachvolejbal nebo fotbalové hřiště a samozřejmě krásná příroda. O zábavu tak nikdy není nouze.

21_20230212_124515.jpg

S dětmi v průběhu jednoho týdne pracujeme na rozvoji dalších dovedností, které jsou důležité ve sportovním prostředí, ale i v běžném životě. Bavíme se o tématech, jako je zdravá výživa, vyrovnání se s nervozitou nebo hrajeme hry, při kterých klademe důraz na vzájemnou podporu a spolupráci.

Nejdůležitější akce sezóny pro děti. Ve Světlé nad Sázavou pořádáme soustředění pod názvem Tigers Camp ve skvělém areálu, kde je vše co potřebujeme – venkovní a vnitřní sportoviště, sportovní hala, ubytování, strava. Děti si zde užijí spoustu zábavy, ale také si osvojí základní návyky do celé sezóny. Program zahrnuje florbalové tréninky ve sportovní hale, pohybové a sportovní aktivity na venkovních hřištích a travnatých plochách.

Jedná se o jednu z nejdůležitějších akcí, na které vznikají tygří přátelství nejen mezi vrstevníky, ale napříč kategoriemi. Ačkoli chceme přivítat co nejvíce účastníků tak ubytování bohužel není nafukovací. Proto se přihlašte co nejdříve! Více informací najdete v členské sekci v e-přihlášky.

Tigers Camp mladší mládež (od 6 let - ročník 2012) 1.8. až 8.8.2024

Tigers Camp starší mládež (kluci 2006 - 2011) 20.8. až 25.8. 2024

Soustředění ženské složky Podbořany (holky 2006 - 2011) 19.8. až 24.8.