Mladší žáci

Neděle 9. únor 2020
Liga mladších žáků - skupina 3
zápas byl odehrán
Prague Tigers White vs. Floorball Club FALCON black
Sobota 14. březen 2020
Liga mladších žáků - skupina 3
Začátek
11:30
Prague Tigers White vs. XPS Network Tatran Střešovice
Sobota 14. březen 2020
Liga mladších žáků - skupina 3
Začátek
13:10
Orka Čelákovice vs. Prague Tigers White

Liga mladších žáků - skupina 3

Poz.Název týmuZSkóreBody
1FAT PIPE Traverza Mukařov29:
2TJ Lokomotiva Rakovník A29:
3ACEMA Sparta Praha BLUE27:
4ACEMA Sparta Praha RED26:
5Florbalová akademie MB "A"26:
6Sport Eden Beroun28:
7BLACK ANGELS 200727:
8T.J. Sokol Šestajovice27:
9SK Alien Nation Černošice27:
10XPS Network Tatran Střešovice27:
11Kanonýři Kladno bílí27:
12FC Bučis Team Black27:
13FBK Fat Pipe Vosy Praha27:
14Tatran Střešovice27:
15FBC Kralupy n/V28:
16Kanonýři Kladno modří27:
17Sokol Rudná27:
18Floorball Club FALCON black27:
19BLACK ANGELS 200827:
20T.B.C. LUCERN Králův Dvůr27:
21Panthers Praha27:
22DDM Horní Počernice ORKA27:
23Technology Florbal MB Black27:
24OLYMP FLORBAL Zeus27:
25SK Florbal Benešov I.27:
26FbŠ Bohemians Praha 4 zelení27:
27FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue 129:
28FAT PIPE FLORBAL CHODOV27:
29Prague Tigers White27:
30Wizards DDM Praha 10 orange27:
31FbŠ Bohemians DDM Praha 727:
32FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci27:
33Start98 Praha-Kunratice Black27:
34SK Dvojka Praha27:
35FBC Draci Říčany bílí27:
36Viking TJ Kobylisy27:
37Technology Florbal MB White27:
38FBC Kutná Hora - Černí27:
39TJ Sokol Královské Vinohrady27:
40TJ Lokomotiva Rakovník B27:
41Florbal Jesenice27:
42FBC STŘELCI UNHOŠŤ28:
43Orka Čelákovice27:
44FBC Žraloci Příbram28:
45Tigers TJ Sokol Nehvizdy3:

Přebor mladších žáků - skupina 3

Poz.Název týmuZSkóreBody
1F.C. Vorms Praha26:
2Floor Maniacs Mělník27:
3Kanonýři Kladno červení27:
4ACEMA Sparta Praha YELLOW27:
5Kanonýři Kladno černí27:
6Technology Florbal MB Green27:
7Wizards DDM Praha 10 blue27:
8Panthers Praha B27:
9Wizards DDM Praha 10 black27:
10ACEMA Sparta Praha BLACK27:
11Technology Florbal MB Blue27:
12Florbal Neratovice27:
13TEXAS LONGHORNS DDM P627:
14Sokol Benátky n/J27:
15OLYMP FLORBAL Herkules27:
16OLYMP FLORBAL Poseidon27:
17FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue 227:
18OLYMP FLORBAL Apollon27:
19OLYMP FLORBAL Achilles27:
20FBC Kutná Hora - Rudí27:
21Start98 Praha-Kunratice Yellow27:
22FbŠ Bohemians Praha 4 bílí27:
23Florbal Neratovice B27:
24Orka Milovice27:
25OpenCamps Tatran Střešovice27:
26Floorball Club FALCON blue27:
27FBC Slavia Praha27:
28Prague Tigers Orange27:
29BLACK ANGELS ROOKIES27:
30SK Dvojka Praha D27:
31FBC Draci Říčany modří27:
32FC Bučis Team Yellow27:
33SK Florbal Benešov II.27:
34TJ Lokomotiva Rakovník C27:

Rozpis tréninků

pondělí16:30 - 17:30ZŠ Gen. Janouška
pondělí18:00 - 19:30ZŠ Rychnovská - Letňany
pondělí18:30 - 19:30Zeleneč
středa15:30 - 17:00ZŠ Gen. Janouška
středa16:30 - 17:30Zeleneč
středa18:00 - 19:30ZŠ Rychnovská - Letňany
pátek15:45 - 17:15ZŠ Gen. Janouška
pátek18:00 - 19:15Čakovice

Naši trenéři

Peštová Lucie Hlavní trenér
Hort Milan Hlavní trenér
Hortová Dana Hlavní trenér
Průša Tobiáš Asistent trenéra
Kubelka Ondřej Asistent trenéra