436_20240515_081849.png

Kam se klub za poslední rok posunul? A jaké jsou plány s novou patronkou Vanessou? Rozhovor s GM Vladimírem Jamborem.

Generální manažer Vladimír Jambor v rozhovoru prozradil například kam se za poslední rok klub posunul a jaké jsou plány s Vanessou Rebeccou Keprtovou.

Kam se za uplynulých dvanáct měsíců posunul klub?
Urazil velký kus cesty. Ať už ohledně zázemí a podmínek v Nehvizdech. Zapojili jsme projekt sportovní psychologie, k tomu kondičního trenéra pro mládež. Podařilo se nám vybudovat posilovnu, prohloubit spolupráci s municipalitami. K tomu další projekty typu Skills kempů a Poháru Starostů. Rozšířili jsme počet lidí, kteří se starají o marketing a chod klubu. Už je jich přes šedesát. Rosteme i ohledně členské základny. Mám radost, že jsem obklopený lidmi, jež organizací žijí a jedná se pro ně o náplň života.

Skills kempy byly zaměřené na kategorie a herní činnosti, k tomu byly zapojeny osobnosti. Přiblížili se Prague Tigers předním klubům.
Podobné akce dělají ostatní kluby. Myslím si, že se nám podařilo vybudovat zajímavý produkt. Jednotlivé akce byly zaměřené na detaily. Podařilo se nám zapojit sportovní psychologii. V tomhle vidím ohromnou sílu, že jsme schopni dělat dobré a kvalitní věci, které splní účel. Holky a kluci odcházejí spokojení, že se naučili něco nového.

Je vidět už ve vyrůstajících členech Prague Tigers, že z nich rostou lidé, kteří se drží klubových hodnot?
Ohledně této věci patří výrazné poděkování trenérům, kteří jsou držiteli a nositeli hodnot. Oni jsou v permanentním kontaktu s hráči a hráčkami v kategoriích a vychovávají je. Bez nich by to nešlo.

Je něco, co se chystá do budoucna?
Jsou připraveny dvě novinky. Podařilo se nám sehnat patronku ženské složky, kterou je Vanessa Rebecca Keprtová, která nám pomůže se šířením osvěty a povědomím o tom, jak to v ženské složce děláme. Druhá věc je, že dotahujeme projekt finanční gramotnosti, který chceme v příští sezóně spustit. Spoustu zajímavých věcí máme před sebou.

Jak bude spolupráce s Vanessou probíhat, když většinu roku tráví ve Švédsku?
Víceméně je naše spolupráce o tom, že jí využijeme z marketingové stránky. V červnu se děvčata mohou těšit na kemp s ní, které se budou moci zúčastnit i hráčky z jiných klubů. Při každé příležitosti, kdy se ocitne v Česku, máme s Vanessou v plánu vymýšlet různé věci. V nejbližší době se máte určitě na co těšit.

Závěrem bych rád poděkoval všem členům, rodičům, trenérům, lidem z back officu a členům vedení. Bez Vás by organizace nikdy nebyla taková, jaká je. Věřím, že společně budeme žít naší vizi, kterou je vychovávat šťastné a spokojené hráče a hráčky. #tigersvsrdci