Králův DvůrTigers
7:9(3:1,2:4,2:4)
ne 6. 11. 2022 18:00 @ SH Králův Dvůr, Národní liga, 9. kolo

Muži předvedli další famózní obrat. Tentokrát v Králově Dvoře

Na hřištích se mužům Prague Tigers daří náramně. Potřetí ze čtyř zápasů se domů vraceli se třemi body. Tentokrát se jim podařilo zvítězit v důležitém utkání na půdě Králova Dvora. Ještě deset minut před prohrávali 5:7, nicméně čtyřmi zásahy v řadě a čistým hattrickem Thomase Heřmanského zvítězili 9:7. což znamená posun o dvě příčky na deváté místo.

Dlouho dotahovali, až svého soupeře v počtu vstřelených branek dostihli. Muži v Králově Dvoře od začátku ztráceli a marně se snažili smazat manko. Vždy, když se k soupeři přiblížili, tak jim domácí odskočili na rozdíl dvou branek.

Zajetý scénář se opakoval až do konce druhé třetiny, kdy Heřmanský využil přesilovku a zařídil tak, že oba týmy půjdou do šaten za remízového stavu 5:5. Královu Dvoru vrátil vedení ještě na startu závěrečného dějství Lešuk, který byl předchozím hříšníkem, když pykal za bránění ve hře. Po zásahu Švejdy se domácí naposled vrátili do vedení o dvě branky. Posléze následoval další velkolepý obrat ve třetí třetině v podání Tigers.

Hosty vrátil zpět do hry o body Navrátil a posledních osm minut zápasu si pro sebe podmanil jediný muž. Heřmanský čistým hattrickem v závěru vystřílel svému týmů další tři body tabulky. „Po prospaných prvních deseti minutách se hrál vyrovnaný zápas, který mohl skončit vítězstvím obou týmů. Naštěstí se tentokrát štěstí přiklonilo k nám,“ uvedl trenér Lukáš Janů.

Králův Dvůr – Prague Tigers 7:9 (3:1, 2:4, 2:4)
Branky:
2. a 50. Švejda, 37. a 44. Lešuk, 10. Nový, 19. Pinkas, 28. Vlček – 40., 53., 56. a 57. Thomas Heřmanský, 11. Masár, 25. Nachtmann, 33. Novák, 38. Řádek, 51. Navrátil. Vyloučení: 2:0.. Bez využití. Rozhodčí: Laštovička, Leibl. Diváci: 80.