423_20240228_105900.jpg

Tygr měsíce Stela Langrová: Je dost věcí, které bych chtěla zlepšit

Tradiční anketa Tygr měsíce se rovněž přehoupla do druhé poloviny. Za leden ovládla hlasování hráčka z řad elévek Stela Langrová. Desetiletá dívka stihla odehrát v letošní sezoně už 24 zápasů. Dalších osm přidala už také i za mladší žákyně.

„Mám velikou radost z vítězství a chtěla bych poděkovat všem za hlas. Gratuluji také ostatním, kteří byli nominování na Tygra měsíce,“ komentovala Langrová s pokorou poté, co ovládla anketu za měsíc leden. K triumfu posbírala celkem 110 hlasů. Sama přitom s ostatními děvčaty trénuje teprve od začátku aktuální sezony.

„Připojila se k nám společně s Bárou Hrbáčkovou. Obě od té doby ale udělaly velký pokrok. Stela si nominaci zasloužila hlavně poctivým přístupem na trénincích i zápasech a chutí se dále zlepšovat,“ řekla na adresu své svěřenkyně trenérka Eliška Horáková. Její slova potvrdila i Langrová. „Určitě svou prací při trénincích a zápasech. Je tam dost věcí, které bych chtěla zlepšit,“ podotkla mladá hráčka.

Radost z ovládnutí ankety měla nejen ona, ale samozřejmě také ostatní členové rodiny doma. A co pro ní znamená triumf v anketě? Na to má Langrová jasnou odpověď. „Úspěch a motivaci k dalším výkonům,“ uzavírá elévka Prague Tigers.