Přípravka kroužky - BlackČlánky

Zobrazeno 1 až 4 z celkem 4 článků.
396_20240110_134654.jpg

Turnaj PFC, i pořádání mladších žáků. Tygří mládež rázně zahájila nový rok

Hned první víkend v novém roce přinesl spoustu zápasů pro mládežnická družstva Prague Tigers. Elévové a starší žáci se představili na turnaji Prague Floorball Cup. Mladší žáci pořádali doma v Čakovicích, jejich vrstevnice hrály ve Střešovicích. Dorostenky musely zajíždět do Kolína a dva týmy přípravek vyrazily do Mladé Boleslavi.

381_20231122_205533.jpg

V létě boj o život, teď gólový návrat. Hlava kroužků Hamerníková je zpět

Zatímco všichni si v létě užívali prázdnin a slunečného počasí, ona ležela na lůžku a život jí visel na vlásku. Obránkyni Nikole Hamerníkové, které neřekne nikdo jinak než Jesus, na konci června prasklo slepé střevo a musela být nadvakrát hospitalizována. Nepostradatelná osoba, jež má v Prague Tigers na starosti florbalové kroužky a nábory, ale nejdůležitější boj vyhrála. Na hřišti Panthers navíc hned po návratu mezi mantinely vstřelila gól.

363_20231012_172501.jpg

Souhrn mládeže: Mladší žáci slaví postup na obou frontách. Sezonu zahájila přípravka

Uplynulý víkend přinesl spoustu florbalové radosti v takřka všech kategoriích Prague Tigers. Největší z nich měli mladší žáci. Obě družstva si počínala na výbornou a za odměnu jim budou těžší soupeři v nadcházejících kláních. Sezonu odstartovala přípravka a mladší žákyně zjistily, co vše budou muset ještě pilovat. Jejich starší kolegyně se těší na vyšší koš.