Zobrazeno 1 až 9 z celkem 9 článků.
429_20240321_162810.jpg

Junioři jsou v play off. Dorostenky porazily lídra. Starší žáci na vzestupu

Poslední zimní víkend sezony naplánoval zápasy hned několika družstvům Prague Tigers. Junioři si definitivně zajistili play off a tím pádem mohou dál snít o obhajobě prvenství. Dorostenky získaly cenný skalp lídra soutěže a starší žáci zahráli nejlepší turnaj v sezoně. Do akce se zapojilo i kvarteto týmů přípravek.

399_20240129_154642.jpg

Klub si mě získal, říká hráč i kouč Valenta ze silné generace juniorských trenérů

V devatenácti letech zažívá průlomovou sezonu. Lukáš Valenta coby hráč juniorského týmu a kouč mladších žáků v jednom v rozsáhlém rozhovoru přibližuje, jak se mu daří skloubit obě role. Zkušenosti získává po boku šéftrenéra Romana Janeby. Navíc nakukuje i do mužského týmu v regionální lize. V čakovické hale je pomalu víc než doma. Na jaře ho navíc čeká zkouška z dospělosti v podobě maturity, na kterou se začíná připravovat. Sám prozradil, kam povedou jeho další kroky.

400_20240118_164959.jpg

Stoprocentní junioři! Torzo elévek zkusilo první koš, elévy čeká derby

Poslední hrací víkend ovládli ze všech kategorií Prague Tigers junioři, kteří mohli odcházet z obou klání spokojení. Zapsali důležitých šest bodů. Už tradičně hlásí posun výš elévové Grey, naopak horší víkend zažili jejich kolegové Orange a White. Mezi elitou se představily elévky, které doplatily na nízký počet hráček. Představili se také starší žáci i žákyně.

382_20231123_102721.jpg

Mladší žáci obstáli mezi elitou. Posun přípravek, elévů i starších žákyň

Početná tygří armáda Prague Tigers napříč kategoriemi se zapojila do florbalových bojů. Mezi elitou obstáli opět mladší žáci. Jejich vrstevnice se sešly v nejsilnějším složení, což bylo na hřišti znát. Velký posun opět zaznamenaly týmy elévů i přípravek. V některých případech si za jejich výkony vysloužily pro příští turnaj těžší soupeře, aby se mohly ještě dál zlepšovat.

379_20231109_144931.jpg

Elévové Grey ovládli další turnaj, naopak žáci padají. Spokojení junioři i dorostenky

Po podzimních prázdninách se naplno rozjeli i mládežnické soutěže. Prague Tigers bojovali na řadě florbalových frontách. Junioři si přispali dvě výhry, dorostenky se postavily Bohemians. Starší žáci doplněné o ty mladší bojovali, ale nakonec se museli rozloučit se třetím košem, stejně jako elévové Orange se druhým. Naopak posun výš zaznamenalo družstvo Grey.

357_20230928_091359.jpg

Souhrn mládeže: Kanonáda stržek překvapila trenéra. Blýskl se dorost i mladší žáci

Novou sezonu naplno rozjely i mládežnické kategorie Prague Tigers. Až na výjimky se už představily všechny. Nejvíce z nich vyčnívá kanonáda starších žákyň, které si na prvním turnaji otevřely doslova střelnici. Junioři vyšli za obhajobou zlata s nulou, zatímco dorostenci pod novým trenérem zaváleli, stejně jako mladší žáci. Těm se ale o kategorii výš už tolik nedařilo.

345_20230801_131832.jpg

Tigers Camp Světlá nad Sázavou

V sobotu 12.srpna odjíždíme na soustředění starší mládeže do Světlé nad Sázavou. V této novince se dozvíte potřebné informace, co všechno je potřeba mít s sebou.

343_20230714_165741.jpg

Turnaje v Brně a Praze očima šéftrenéra mládeže. Tři týmy ve čtvrtfinále

Letní florbalové turnaje na přelomu června a července jsou minulostí. Prague Tigers vyslali na klání do Brna a následně Prahy několik mužstev. Na Hummel Open Game odjela rekordní klubová výprava čítající přes 120 dětí a mohlo jich být klidně víc. Celkově se tři družstva podívala do čtvrtfinále. Větší radost udělalo posílení integrity jednotlivých kategorií napříč celým oddílem.