Zobrazeno 1 až 10 z celkem 54 článků.

Hořká tečka. Kobylisy v Čakovicích dokonaly obrat a poslali Tigers do divize

Až poslední možný duel rozhodl o osudu dvou týmů pro nadcházející sezonu. Vítěz si zajistil Národní ligu, poražený zamířil do divize. V úterý večer se stali smutným celkem muži Prague Tigers. Poprvé v baráži prohráli souboj na vlastním hřišti, jenž bude mít pro ně nepříjemné následky v podobě sesunu o jedno patro níž. Po roce je naopak vystřídají Kobylisy, které ovládli poslední bitvu těsně 6:5.

Patero vedení nestačilo. Kobylisy si v nájezdech vynutily rozhodující zápas

Sezona bude nejdelší, jak jen může být. Muži Prague Tigers prohráli i druhý zápas v Kobylisích, tentokrát 5:6 po nájezdech. O jejich osudu tak rozhodne až poslední možný duel v letošním ročníku. Ve čtvrtek večer nad soupeřem pětkrát vedli, avšak domácí pokaždé srovnali a nakonec si vynutili pátý barážový duel o Národní ligu v nájezdech. Definitivní rozuzlení tak přinese až finálové střetnutí v Čakovicích.

Povelikonoční facka v Kobylisích. Nadějný náskok soupeř rozprášil

Deset minut patřilo jim, zbytek soupeři. Muži Prague Tigers ztratili rychlé získané vedení 3:0 a v Kobylisích prohráli 3:8. Soupeř tak odvrátil první mečbol v barážové sérii a vynutil si čtvrté pokračování, které se ve čtvrtek odehraje na stejném místě.

Třetí zápas nás bude bolet. Urveme ho i bez Nachtyho, říká Šimáně

Po týdenní odmlce jdou opět na scénu. Ať už budou hrát jedno utkání nebo tři, čeká je poslední týden v sezoně. Muži Prague Tigers vedou po domácích duelech v baráži o Národní ligu nad Kobylisy 2:0 na zápasy. Po Velikonocích tak mohou celou sérii ukončit a definitivně se zachránit. „Zápas nás bude bolet, ale my se s tím musíme popasovat a urvat ho na svou stranu,“ říká autor gólu přezdívaný beyblade Dominik Šimáně.

Těžká šichta na úvod. Tigers ale přetlačili Kobylisy v prodloužení

Ani jednu vteřinu nevedli, přesto vyhráli. Muži Prague Tigers dokázali urvat první bod v barážové sérii, když v domácím prostředí přetlačili divizního vyzyvatele z Kobylis 7:6 po prodloužení. Hosté měli dlouho navrch, ale tři minuty před koncem základní hrací doby vyrovnal Masár a po důrazu na brankovišti rozhodl v 66. minutě Pik. Druhý zápas se hraje v úterý od 20 hodin.

Poslední boj o Národní ligu. Startuje baráž. Tigers v ní vyzvou Kobylisy

Turnov je z cesty. Zbývá poslední soupeř. V baráži o florbalovou Národní ligu jím budou Kobylisy, které muži Tigers nahradili v letošním ročníku třetí nejvyšší soutěže. Jeden se chce po roce vrátit zpět, druhý udržet. Souboj kdo s koho začíná. První utkání startuje v Čakovicích. Úvodní buly je naplánováno na 18:45.

Ze čtyřky jedničkou. Hammamimu pomáhali v klíčovém zápase fanoušci

Pohádkový příběh píše v letošní sezoně brankář mužů Marek Hammami. Stále ještě teprve 19letý gólman vstupoval do sezony jako číslo čtyři mezi muži pod maskou, postupně se ale vypracoval v jedničku a série play-down s Turnovem patřila v brankovišti víceméně jemu včetně rozhodujícího sedmého duelu, kde předvedl několik důležitých zákroků, kterými podržel tým.

Epické rozuzlení. Tigers přetlačili Turnov a vybojovali si baráž

Přes měsíc trvající válka rozdělená do sedmi bitev o bytí a nebytí v Národní lize skončila. Poslední a rozhodující dějství pro sebe uzmuli muži Prague Tigers, kteří v domácím prostředí v Čakovicích vyhráli nad Turnovem 7:4 a celkově ovládli sérii 4:3 na zápasy. Hattrickem se blýskl Vojtěch Řádek. V bráně pak podal parádní výkon gólman Marek Hammami, jenž kryl 27 střel soupeře.

Před Tigers je klíčový víkend. Na obou frontách se hraje o hodně

Poslední březnový víkend bude pro obě elitní družstva Prague Tigers hodně určující. Rozhodne se v něm, zda se jim prodlouží sezona, nebo v horším případě skončí. Muže čeká ultimátní sedmý duel v sérii play-down s Turnovem. V Čakovicích se už definitivně dozvíme, kdo sestoupí a kdo bude mít šanci v baráži. Opět po roce jsou v semifinále play-off ženy, které vyzvou loňského účastníka extraligy ze Židenic.

Baráž zatím těsně unikla. Obrat Turnova poslal sérii do rozhodujícího duelu

Muži už byli blízko účasti v baráži a uniknutí přímému sestupu. V Turnově vedli 3:1, avšak nakonec prohráli 4:5. Domácí čtyřmi góly v řadě otočili duel a vynutili si prodloužení série do maximální možné délky. O tom, kdo bude mít ještě šanci se zachránit a který tým naopak spadne do divize, se rozhodne v posledním sedmém zápase. Hrát se bude v Praze.